Srovnání hypoték, nabídky přímo pro Vás od desítek poradců www.hypotecniarena.cz z Hypoteční arény.

Hokej

Lední hokej

Hokej je zábavná klasická hra, ideální jako online hra pro více hráčů. Lední hokej si našel svoje příznivce po celém světě. U nás je hokej domovská hra a přirozená záležitost. Hrát hokej může každý, koho již nebaví jen fandit. Pronikni do online hry! Lední hokej pro pc má klasická hokejová pravidla, jednoduché ovládání a nabízíme jej zdarma. Lední hokej je olympijská hra, kterou každoročně očekávají a sledují miliony hokejových fanoušků. Užij si pravou hokejovou atmosféru na svém pc. Hokej je o hokejové akci, odvaze a rychlé hokejové hře. Češi, do hokeje!

Lední hokej zdarma

Proč si nezahrát hokej, když to je zdarma? Týmová hokejová hra strhne všechny. O akci v online hře není nouze, protože je to hodně rychlá hra. Hráč bruslí ve vysoké rychlosti, aby urval hokejový puk a umístil jej kam patří – do hokejové branky. Hokejový brankář není žádné máslo, použij herní strategii, abys jej oklamal. Kdo v hokeji umístí víc hokejových branek, ten vyhrává hokejový zápas. O hokejovém gólu rozhoduje každý okamžik online hry. Nespouštěj hokejový puk z dohledu a pečlivě si nahrávej s hokejovými hráči. Porušení hokejových pravidel se trestá vyloučením, proto se nevyplatí přehnaná agrese vůči hokejovým protihráčům. Hokej je tvrdá a rychlá hra, ale vždy v rámci pravidel. Online hra tě vtáhne do děje.

Lední hokej zdarma

Lední hokej je královská hra, ať už ji hokejový fanoušek sleduje nebo hraje online hokej. Online hra vždy probíhá živě a je to pravá hokejová zábava. O tom je hokej. Chceš být hokejovým brankářem, nebo bys raději zkusil hrát hokejového útočníka? Ani hokejový obránce není špatná postava, jeho hokejové poslání ve hře je velmi důležité! Hraj hokej pro pc online a bud ve středu hokejového dění. Hokej je tu pro všechny, proto ti online hry přináší skvělou hokejovou akci a napětí.
Řazení:
1
Air Hockey Game

Air Hockey Game

Klasická Air Hockey online. Dostaň puk co nejdál od sebe a skóruj. Zkus se dostat co nejdál a projdi všechny úrovně.
Table Hockey Tournament

Table Hockey Tournament

Lední hokej je nejlepší. Zahrajte si v turnaji proti spousta jiných hráčů, bojujte aby jste se stal nejlepším hokejistou! Pomocí myši...
Air Hockey

Air Hockey

Skvěla sportovní online hra zdarma. Hodně štěstí a bavte se ...
3 her
1
Hry